Pokud potřebujete jednoduchou, nebo naopak sofistikovanější, kontrolu kvality produktů na vaší výrobní lince, nabízí společnost Zebra Technologies řešení v podobě skenerů a senzorů Machine Vision Systems, které jsou pro tuto činnost ideální.
Portfolium skenerů a senzorů Machine Vision Systems se skládá ze stacionárního průmyslového skeneru FS10 pro čtení čárových kódů. Pro skenování a sledování kontroly kvality slouží fixní průmyslový skener FS20 a smart senzor VS20, který nabízí více možností připojení a snadnou integraci do PLCor Hostnetwork.

Fixní průmyslový skener FS40 poskytuje v kombinaci se smart kamerou VS40 širokou škálu funkcí pro komplexní snímání čárových kódů a vizuální kontrolu. Zařízení lze přizpůsobit konkrétním potřebám výběrem z flexibilních možností, jako je rozsah dekódování, osvětlení, připojení, napájení a další.

FS70 je stacionární průmyslový skener, který v kombinaci se smart kamerou VS70 nabízí bezchybné čtení čárových kódů a komplexní vizuální strojovou kontrolu prakticky v jakémkoli prostředí.
Upgradovatelné funkce vám navíc umožňují přizpůsobit se měnícím se potřebám podnikání zakoupením softwarové licence Zebra Aurora. Díky ní můžete vše snadno nastavit, nasadit a spustit na unifikované softwarové platformě.

 
 
Pro více informací nás kontaktujete na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.