• sales@tfpuniv.com
    • +420 736 641 989
    •   

Společnost Zebra Technologies představila nejnovější RFD40 UHF RFID sled, kompatibilní s nejnovějšími mobilními počítači Zebra včetně TC21/26 a EC50/55.

Výhodou tohoto zařízení je vynikající výkon při čtení, flexibilita a snadná správu.Sled RFD40 poskytuj čtecí výkon více než 1300+ tagů za sekundu na vzdálenost více než 6 metrů, optimalizovaný rozsah čtení a zvýšenou kapacitu baterie 7 000 mAh. Operatéři přitom mohou nabíjet sled a mobilní počítač současně a přitom jednoduše přepínat mezi různými mobilními počítači společnosti Zebra díky nové technologii eConnex, která umožňuje snap-and-go párování.

RFD40 UHF RFID nabízí krytí IP54 a rozšířený rozsah provozních teplot od -10°C až do +50°C a své využití najde nejen v maloobchodu a velkoobchodu, ale také ve skladech, veřejné správě nebo zdravotnictví.

                                         

Pro více informací nás kontaktujete na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Společnost Zebra Technologies představila novou, velmi odolnou čtečku čárových kódů z oblíbené série 3600 s označením DS3600-KD.

Kromě nezastavitelného výkonu nabízí i univerzálnost v podobě klávesnice a barevného displeje. Díky této kombinaci dokáže zefektivnit práci s vyskladňováním, inventurou a prodejem. pro zjednodušení používání čtečky obsahuje předinstalovanou sadu předdefinovaných aplikací.
 
Čtečka DS3600-KD dokáže číst jakékoli 1D a 2D kódy ze vzdálenosti až 2,1m, včetně poškozených nebo špatně vytištěných. Je odolná vůči extrémnímu teplu, chladu a vlhkosti a je určena pro vnitřní ale i venkovní mrazivé prostředí.

Výdrž baterie PowerPrecision+ zaručuje na jedno nabití více než 60 000 skenů, což je více než 16 hodin nepřetržitého skenování.

Pro více informací nás kontaktujete na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Společnost Zebra Technologies představila nový nejtenčí a nejlehčí mobilní terminál s vestavěnou čtečkou čárových kódů EC50 WiFi a EC55 WiFi/WAN.

Mobilní terminály svým vzhledem působí jako chytré telefony, ale kombinují v sobě vynikající vlastnosti a flexibilitu a během pár vteřin fungují jako terminál, vhodný i do náročnějšího prostředí.

Terminály EC50 a EC55 jsou vodotěsné, odolné proti prachu i pádu z výšky 1,2m. Jsou vybaveny sklem Gorilla Glass a disponují krytím IP67.

Bezproblémový chod zajišťuje osmijádrový procesor Qualcomm SD660, 5palcový HD displej, fotoaparát s rozlišením 13 MP, podpora NFC a standardní baterie poskytuje 10 hodin provozu, rozšířená pak až 13hodin.

V příslušenství najdete pistolovou rukojeť, pouzdro, držák do auta, ochranný obal, nabíječka baterií, komunikační a dobíjecí jednotky a další.

Terminály EC50 a EC55 mají garantovanou dobu prodeje po dobu 4 let, se službou Zebra OneCare pak budou k dispozici až 8 let. Zároveň mají podporu softwarové sady Mobility DNA, která je pro podnikové využití poskytována zdarma.

Pro více informací nás kontaktujete na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.