• sales@tfpuniv.com
    • +420 736 641 989
    •   

Pokud potřebujete jednoduchou, nebo naopak sofistikovanější, kontrolu kvality produktů na vaší výrobní lince, nabízí společnost Zebra Technologies řešení v podobě skenerů a senzorů Machine Vision Systems, které jsou pro tuto činnost ideální.
Portfolium skenerů a senzorů Machine Vision Systems se skládá ze stacionárního průmyslového skeneru FS10 pro čtení čárových kódů. Pro skenování a sledování kontroly kvality slouží fixní průmyslový skener FS20 a smart senzor VS20, který nabízí více možností připojení a snadnou integraci do PLCor Hostnetwork.

Fixní průmyslový skener FS40 poskytuje v kombinaci se smart kamerou VS40 širokou škálu funkcí pro komplexní snímání čárových kódů a vizuální kontrolu. Zařízení lze přizpůsobit konkrétním potřebám výběrem z flexibilních možností, jako je rozsah dekódování, osvětlení, připojení, napájení a další.

FS70 je stacionární průmyslový skener, který v kombinaci se smart kamerou VS70 nabízí bezchybné čtení čárových kódů a komplexní vizuální strojovou kontrolu prakticky v jakémkoli prostředí.
Upgradovatelné funkce vám navíc umožňují přizpůsobit se měnícím se potřebám podnikání zakoupením softwarové licence Zebra Aurora. Díky ní můžete vše snadno nastavit, nasadit a spustit na unifikované softwarové platformě.

 
 
Pro více informací nás kontaktujete na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

Společnost Zebra Technologies představila nový nejtenčí a nejlehčí mobilní terminál s vestavěnou čtečkou čárových kódů EC50 WiFi a EC55 WiFi/WAN.

Mobilní terminály svým vzhledem působí jako chytré telefony, ale kombinují v sobě vynikající vlastnosti a flexibilitu a během pár vteřin fungují jako terminál, vhodný i do náročnějšího prostředí.

Terminály EC50 a EC55 jsou vodotěsné, odolné proti prachu i pádu z výšky 1,2m. Jsou vybaveny sklem Gorilla Glass a disponují krytím IP67.

Bezproblémový chod zajišťuje osmijádrový procesor Qualcomm SD660, 5palcový HD displej, fotoaparát s rozlišením 13 MP, podpora NFC a standardní baterie poskytuje 10 hodin provozu, rozšířená pak až 13hodin.

V příslušenství najdete pistolovou rukojeť, pouzdro, držák do auta, ochranný obal, nabíječka baterií, komunikační a dobíjecí jednotky a další.

Terminály EC50 a EC55 mají garantovanou dobu prodeje po dobu 4 let, se službou Zebra OneCare pak budou k dispozici až 8 let. Zároveň mají podporu softwarové sady Mobility DNA, která je pro podnikové využití poskytována zdarma.

Pro více informací nás kontaktujete na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.