Společnost Zebra Technologies představila nový nejtenčí a nejlehčí mobilní terminál s vestavěnou čtečkou čárových kódů EC50 WiFi a EC55 WiFi/WAN.

Mobilní terminály svým vzhledem působí jako chytré telefony, ale kombinují v sobě vynikající vlastnosti a flexibilitu a během pár vteřin fungují jako terminál, vhodný i do náročnějšího prostředí.

Terminály EC50 a EC55 jsou vodotěsné, odolné proti prachu i pádu z výšky 1,2m. Jsou vybaveny sklem Gorilla Glass a disponují krytím IP67.

Bezproblémový chod zajišťuje osmijádrový procesor Qualcomm SD660, 5palcový HD displej, fotoaparát s rozlišením 13 MP, podpora NFC a standardní baterie poskytuje 10 hodin provozu, rozšířená pak až 13hodin.

V příslušenství najdete pistolovou rukojeť, pouzdro, držák do auta, ochranný obal, nabíječka baterií, komunikační a dobíjecí jednotky a další.

Terminály EC50 a EC55 mají garantovanou dobu prodeje po dobu 4 let, se službou Zebra OneCare pak budou k dispozici až 8 let. Zároveň mají podporu softwarové sady Mobility DNA, která je pro podnikové využití poskytována zdarma.

Pro více informací nás kontaktujete na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.