Objevte inteligentní řešení společnosti Zebra pro úschovu mobilních zařízení jako jsou terminály, tablety a také mobilní tiskárny.

Skladování mobilních zařízení může mít vliv i na efektivitu práce. Nevhodné řešení může mít vliv na zbytečné hledání používaných zařízení, nebo i na jejich poškození. Bezpečným uložením všech svých mobilních zařízení od společnosti Zebra v inteligentních skříňkách, lze jednoduše optimalizovat jak pracovní proces, tak monitorovat jak jsou tato zařízení ukládána a používána. Lze zároveň jednoduše sledovat jejich používání a spravovat je.

Z těchto důvodů vytvořila společnost Zebra sérii flexibilních standardizovaných modulárních skříní. Lze si vybrat z celé řady velikostí a konfigurací pro 5 a až 100 zařízení. Přitom nemusí být jen jednoho typu. Lze tak skladovat a sledovat mobilní terminály, tablety a mobilní tiskárny. Na výběr je tedy konfigurace, software a různé možnosti zabezpečení, které vám budou nejlépe vyhovovat.

Intelligent Cabinets mohou výrazně urychlit přístup k zařízením na začátku a na konci směny a také omezit lidskou chybovost.

Pro více informací nás kontaktujte na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..